Spoštovani starši in rejniki,

ponedeljek, 3. 10. 2022 se po opravljenih sanacijskih delih odpira enota Vrtca Ljutomer na Ormoški cesti 21. Starše predšolskih otrok iz skupin Ustvarjalci (vzgojiteljici Marija Prelog in Simona Muršič v O1), Graščaki (vzgojiteljici Bojana Majerič in Sonja Vencelj v O2) ter Umetniki (vzgojitelja Tjaša Meško in Urban Rudolf v O3) prosimo, da otroke pripeljete na Ormoško ulico 21.

Ob prehodu predšolskih skupin v prostore na Ormoški cesti, se bodo tudi vse ostale skupine preselile v igralnice, ki so bile zanje določene za šolsko leto 2022/23. 

Verjamemo, da se bodo tako otroci, kakor tudi starši hitro navadili na nove igralnice in z zadovoljstvom ter medsebojnim zaupanjem uspešno nadaljevali s sodelovanjem v 2022/23. 

Vrtec Ljutomer
(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)