VPIS OTROK – NOVINCEV ZA ŠOLSKO LETO 2022-2023

SPOŠTOVANI STARŠI in REJNIKI ter DRAGI OTROCI.

V Vrtcu Ljutomer se z velikim veseljem in vso vnemo pripravljamo na novo šolsko leto 2022/23. Za otroke in starše pripravljamo veliko zanimivega in si želimo, da bi bil z nami tudi vaš otrok. Nekaj vsebin in drobec vsakdana otrok v Vrtcu Ljutomer si lahko ogledate v naslednjih videoposnetkih:

Vabimo Vas, da svojega otroka vpišete v Vrtec Ljutomer.

Vpis novincev bo potekal v času od 28. marca do 1. aprila 2022.

Za vpis otroka starši izpolnite in prinesete naslednje dokumente:

* Vpisno polo v WORD ali PDF  (dosegljiva na spletni strani vrtca);

* Pogodbo o vključitvi otroka v vrtecWORD ali PDF (dosegljiva na spletni strani vrtca);

* Soglasje o prevzemu otroka iz vrtca v WORD ali PDF (dosegljivo na spletni strani vrtca);

* Soglasje za obdelavo osebnih podatkov – GDPR izjava (dosegljivo na spletni strani vrtca);

* Zdravniško potrdilo pediatra o zdravstvenem stanju otroka – dobite pred vstopom otroka v vrtec pri osebnem zdravniku – pediatru

* Vlogo za znižano plačilo (vložite starši na pristojnem Centru za socialno delo).

Načini oddaje vloge:

* Izpolnjeno vpisno polo, pogodbo in soglasje posredujete na elektronski naslov vrtec.ljutomer@guest.arnes.si.

* Izpolnjeno vpisno polo, pogodbo in soglasje natisnete in po pošti pošljete na naslov Vrtec Ljutomer, Fulneška ulica 5, 9240 Ljutomer.

* Izpolnjeno vpisno polo, pogodbo in soglasje natisnete in osebno oddate na upravi vrtca med 28. marcem in 1. aprilom od 7. do 14. ure.

V kolikor si želite ogledati naš vrtec, vas vabimo na dan odprtih vrat, ki bo v torek, 29. 3. 2022 in v četrtek, 31. 3. 2022 kjer vam bomo z veseljem predstavili delovanje našega vrtca in odgovorili na vaša morebitna vprašanja.  Ob tem bomo upoštevali veljavna priporočila NIJZ ter Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport za preprečevanje širjenja okužb s Covid-19. Za dogovor o obisku nas predhodno pokličite.

Za vse dodatne informacije o vpisu in pogovor smo za Vas dosegljivi na telefonskih številkah 02 585 15 50 ali na 02 585 15 55.

Prijazno Vas pozdravljamo in se veselimo srečanja z Vami,

Vrtec Ljutomer