V mesecu oktobru smo imeli veliko aktivnosti. Tako smo se najprej  preselili iz šole v naš vrtec na Ormoški; ter hkrati izvajali dejavnosti v tednu otroka. Zelo zanimiv nam je bil Dan športa v ŠIC – u, ki ga je pripravilo DPM Ljutomer v sodelovanju Športne zveze. Ker je mesec požarne varnosti, smo imeli obisk gasilca in ogled gasilskega doma, izvedli smo tudi evakuacijsko vajo, ter vajo za gasilce pionirje – vedrovka.  Otroci so bili tudi zelo očarani nad risankami z Grossmanovega festivala, ta dogodek smo v našem vrtcu prvič izvedli in se tako dogovorili za nadaljnje sodelovanje. Naslednji teden pa je bil v znamenju gibanja, izvedli smo dan hoje in podnebni štafetni tek. Pričele so se tudi delavnice NEON.

Našo skupino pa je predstavnik sveta staršev, gospod Boštjan Bogša, presenetil s popoldanskim kostanjevim piknikom. Z veseljem smo se ga udeležili, pridružili pa so se nam tudi nekateri lanski Pedenjpedi s starši.  Zdaj  je pred nami konec meseca, približujejo se prazniki in počitnice.

FOTO

Vzgojni tandem: Bojana, Sonja in Sonja

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)