Mesec oktober je bil za nas poln novih doživetij. V začetku meseca smo se premestili v igralnico na oddelku B. Otroci so z zanimanjem spoznavali novo okolje: igralnico, sanitarne prostore, shrambo, garderobo in igralnici otrok sosednjih skupin. Veliko poguma je bilo potrebnega, saj smo se vključili med starejše otroke in vzgojno osebje katerega otroci večinoma niso poznali. V pomoč nam je bilo veliko spodbude vseh zaposlenih in otrok, ki so na oddelku že dalj časa. Prvi teden je bil namenjen Tednu otroka pod geslom Skup se mava dobr in prav temu geslu smo sledili cel mesec. Spoznali smo tudi gasilca Dušana, prijazno nam je predstavil poklic in gasilsko opremo. Vsakodnevno gibanje na prostem je pripomoglo k krepitvi našega zdravja in tudi spretnejši, samostojnejši so otroci postajali iz dneva v dan bolj. Veliko smo prepevali, se učili novih pesmi, se igrali, spoznavali nove vsebine, pridobivali nova znanja, izkušnje, predvsem pa je pomenbno, da smo preživljali čas v prijetnem, sproščenem vzdušju.

FOTO

Vzgojni tandem Simona in Simona.

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)