Mesec julij se počasi zaključuje. Otroci so se tekom meseca preizkusili v raznih dejavnostih, spretnostih in izvajanju nalog, katere smo strokovni delavci pripravili samo zanje. Na voljo so imeli: jutranja razgibavanja, vodne kotičke na prostem, igre na igrišču vrtca, igre v šotoru, likovna ustvarjanja z barvami in ledom, pikniki na prostem, pravljične urice, sadne malice na prostem, sprehod in ples po dežju, tenis z učiteljicama, vožnje s poganjalci, barvanje in dopolnjevanje pobarvank na temo morja, branja pravljic (tudi o Pepelki), delavnice na Grossmanovem festivalu, hokej na stadionu, igre v peskovniku,…

Tako najmlajši, kot najstarejši otroci so imeli na razpolago zelo pestro izbiro tako usmerjenih, kot tudi neusmerjenih dejavnosti. Imeli smo se in se bomo še naprej res super in že z velikimi pričakovanji čakamo na aktivnosti v mesecu avgustu.

FOTO

Otroci in strokovni delavci

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)