Pri najmlajših skupinah otrok smo načrtovali v tednu vpisa otrok v vrtec Ljutomer zanimive dejavnosti. V ponedeljek smo se veliko gibali, saj smo imeli dan športa. Nato smo ustvarjali in izdelali velikonočna jajčka. Sredi tedna smo zaplesali ob znanih otroških pesmicah in se gibali kot različne živali. V četrtek smo imeli dan odprtih vrat, kjer smo se veliko družili, dobili na obisk gospo županjo mag. Olgo Karba in svetnike občinske uprave Ljutomer. Otrokom smo pripravili pravljico Mali medo in se pogovarjali o dudah. Zadnji dan v tednu smo sklenili z eksperimenti, kjer smo lovili leteče dude in mešali snovi – olje, vodo, jedilno barvo, šumečo tableto… Otroci so se zabavali, ko nas je na koncu obiskal še živi zajček in smo ga lahko pobožali. Navdušeni smo mu zapeli pesmico Zajček dolgoušček, se posladkali z čokoladnimi jajčkami.
Vsem starše, sorodnikom in prijateljem želimo Vesele Velikonočne praznike!

FOTO

Strokovne delavke oddelka A

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)