V ponedeljek, 28.1.2019 sta nas na Ormoški 21 obiskala Lili in Luka, super junaka  Zobnega alarma. Otroci so ju z navdušenjem sprejeli, ter jima hkrati hiteli pripovedovati kaj vse so novega spoznali skozi program , ki je potekal pod vodstvom ga. Mihaele Senčar iz ZD Ljutomer. Lili in Luka sta otrokom za uspešno sodelovanje podelila priznanja in jih spodbudila k rednemu in pravilnemu ščetkanju vsak dan. Namen programa je spodbuditi tudi vse odrasle, ki  s svojo doslednostjo pomagamo otrokom privzgojiti redne higienske navade, ki  nam bodo pomagale ohranjati zdravje skozi  življenje. Istočasno nas je s svojim obiskom nagradila tudi otroška zobozdravnica dr. Alenka Zima, ki so jo otroci bližje spoznali že v njeni ambulanti. Druženje s super junaki Zobnega alarma smo zaključili s petjem in plesom.

Vzgojni tim na Ormoški 21

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)