Ta mesec smo praznovali pomemben dan, kateremu v našem vrtcu namenimo veliko pozornosti. To je materinski dan. Veliko smo se pogovarjali o družini,  ljubezni in varnosti, ki jo prinaša. Spoznavali smo, zakaj imamo tako zelo radi svoje mame, očete, brate in sestre. Z nastopom smo se želeli staršem zahvaliti za vso njihovo skrb in ljubezen.  Predstavili smo štiri točke, v katerih so se otroci zelo dobro izkazali. Veliko pozornosti in truda smo vložili v dramatizacijo Piščanček Pik, katero so otroci na nastopu zelo dobro odigrali. Bili sva ponosni na njih. Prav tako so zelo lepo deklamirali deklamacijo in odpeli pesmico Jaz sem mala roža. Pri plesu Medvedek Jaka so se izkazali prav vsi nastopajoči otroci, saj so se na pesem ustrezno odzivali (plesni gibi). Na koncu so otroci svojim staršem podarili darila, s katerimi so jim povedali, da jih imajo radi in so veseli, da jih imajo. Skozi družinsko srečanje nas je vodila misel, da nas naj spomini na takšne trenutke, preživete skupaj z otrokom, osrečujejo celo življenje.

FOTO

Dolores Kosič in Silvana Štumpf

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)