Prednostna naloga v tem šol. letu je bila opismenjevanje v povezavi z medijsko pismenostjo. Zaposleni smo se izobraževali na tem področju in naše pridobljeno znanje prenesli v vsakdanje delo. Plod naše dela je bila zaključna prireditev vrtca: Kako sta Miška in Zverjasec obiskala Vrtec Ljutomer.

Skupaj z otroki smo si ogledali risanko Zverjasec, se o likih pogovarjali in risanko podoživljali.

Delavci vrtca Ljutomer smo se  trudili otrokom polepšati dneve v vrtcu. Cilji in dejavnosti so se prepletali, vključeni so bili vsi deležniki v vzgojnem procesu. Osredotočili smo se na razvoj vsakega otroka.

Z vami dragi starši nam uspeva iz leta v leto, da z roko v roki delamo dobro, vse za dobrobit vaših in naših malčkov. Posebna zahvala gre družini Kralj in Fišer za donacijo usnja, g. Muršiču za pripravo scene in g. Sirc za pripravo scenarija, g . Bavcu za pomoč pri tehnični izvedbi.

Da je našo delo nemotene teklo nam je vedno prisluhnila Občina Ljutomer. Na pomoč pa so nam priskočili tudi različni donatorji.

SKUPAJ ZMOREMO VEČ.

HVALA VAM.

FOTO UTRINKI

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)