V decemberskih dneh smo v vrtcu med drugimi dejavnostmi tudi krasili smrečico. Naša v vrtcu je letos iz odpadnih delov kartona in ostankov volne. Ker pa otroci zelo radi ustvarjajo, smo izdelali okraske tudi za smreko na Glavnem trgu. Z veseljem smo jo okrasili in prispevali droben del k okrasitvi mesta Ljutomer. Tako lahko mimoidoči občudujejo smreko, ki se bohoti v njeni velikosti in prazničnem sijaju. Ko se sprehodimo skozi mesto ji vedno zapojemo Oj smrečica, oj smrečica, kako si okrašena…

Vsem ljudem želimo, da okrasijo svoje smrečice doma tako kot si sami želijo. Naj bo to skupen dogodek v družini, kjer bo vsak prispeval delček sebe in bo žarel čez celo leto. Uživajte med prazniki in se imejte radi.

FOTO                Strokovne delavke vrtca na Ormoški 21

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)