bty

Danes, 15.3.2018, smo otroci iz skupine Pikapolonic obiskali županjo mag. Olgo Karba, ki nas je v sejni sobi Občine Ljutomer toplo sprejela. Seznanili smo jo, da spoznavamo naše, čeprav majhno pa vendarle lepo in urejeno mesto Ljutomer. Le-tega bomo tudi v okviru našega projekta Pomahajmo po Sloveniji v besedi, sliki in s plesom predstavili našemu partnerskemu vrtcu Miškolin iz Ljubljane. Z obiskom Občine, t. i. naše najpomembnejše institucije v mestu smo podkrepili spoznanja, ki smo jih pridobili z raziskovanjem tekom meseca. Še bolj slikovito in konkretneje nam je svoje delovanje predstavila županja mag. Olga Karba, v družbi katere so bili otroci danes  sproščeni in nasmejani. Tudi sami so ji povedali nekaj zanimivosti o mestu, nad katerimi je bila navdušena. Na koncu smo ji podarili pikapolonico, naš simbol skupine in si vsi skupaj zaželeli srečo,  ki nas bo spremljala povsod, kamor nas bo vodila pot.

FOTO

Ksenja Kosi Viher in Darja Tratnik

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)