nastop za mamice (3)

V tematskem sklopu Mama je beseda, ki me ogreje…  smo se v skupini Minionov posvetili spoznavanju, predstavitvi otrokove družine in vzpostavljanju vezi med vrtcem ter otrokovo družino. Otroci so v vrtec prinašali fotografije svojih družin in si izdelali vsak svojo družinsko drevo. Ob fotografijah so spontano opisovali sebe, svojo ožjo in širšo družino. Naučili so se nekaj pesmic, plesov, deklamacij ter pripravili dramatizacijo. Druženje s starši smo izvedli 30.3.2016.  Razveselili smo jih z dramatizacijo Buča debeluča, pesmico Kam pa kam in deklamacijo Mama je beseda, ki me ogreje. Prijetno dopoldan pa smo preživeli tudi s starimi starši. V ponedeljek 11.4.2016 smo jih razveselili s pesmijo, plesom in deklamacijo skozi štiri letne čase. Hvala tako staršem, kot starim staršem za sproščeno, veselo in razigrano druženje.

FOTO

Vzgojni tim:

Melanija Rošker in Stanka Kosi

 

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)