Tudi v letošnjem šolskem letu v skupini Raziskovalcev ohranjamo sodelovanje s starši kot prejšnja leta in praznujemo rojstne dneve otrok skupaj s starši. Ta dan obesimo otrokovo fotografijo že na vrata, na velikem avtorskem stolu slavljenec pričaka starše in skupaj preživimo vsak rojstni dan drugače. Po zapeti pesmi, darilu in voščilih otrok, sledi igra z rdečo vrečo, kjer je vedno kakšno presenečenje. V tem delu sodelujejo starši skupaj z otrokom, ko pripravijo in izvedejo izžrebano dejavnost za vse ostale otroke. Dejavnosti, ki so bile že izvedene so bile različne: karaoke, glasbene uganke, uganke iz knjige, branje pravljice, igra pantomima na temo poklici, …
Otrokom je všeč, ko so zraven njihovi starši, takrat so v središču in je vsa pozornost pri slavljencu in njegovi družini. Vsak rojstni dan je zato drugačen in unikaten, takšen, kot si ga otrok najbolj želi.

FOTO                                                                                                                                                              Vzgojni tandem

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)