na obisku pri lovcu Andreju (Adrianov ati) (9)

 Otroci iz skupine »Minioni« smo se v petek 22.1.2016 odpravili na krajši pohod do Juršovke. Obiskali smo Adrianov dom, kjer nam je ata Andrej predstavil delo lovca, katerega naloge so, da skrbi za gozdne živali,  jih opazuje in tudi upleni, če je to potrebno. Razkazal nam je lovske trofeje in tako smo spoznali več vrst živali, ki jih lovec lahko upleni. Ogledali smo si tudi slike in posnetke živali na računalniku. Otroci so lahko pogledali skozi daljnogled in si ogledali lovsko opremo. Tako so otroci spoznavali živo naravo, spoznavali, da je življenje gozdnih živali odvisno tudi od človeka (lovca) ter primerjali in spoznavali spremembe v življenju v svojem okolju in v naravi.

Vzgojiteljici Melanija in Stanka

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)