Tudi v letošnjem šolskem letu sodelujemo v starejši skupini 5-6 letnih otrok v mednarodnem projektu Pomahajmo v svet. Tokrat je naše sodelovanje z zanimivo državo Litvo. Naši cilji so podobni lanskim in ravnokar raziskujemo našo prelepo državo Slovenijo. Projekt počasi zaključujemo in se veselimo vsega novega, kar smo spoznali in se naučili. Kljub temu, da je naš jezik sporazumevanja s prijatelji preko Skyp-a angleščina, ki je sicer otroci ne razumejo in niti ne govorijo, imamo vsi skupno eno -vsi smo otroci tega sveta in povezuje nas to, da smo enaki pod soncem, čeprav zelo oddaljeni.
Kako smo raziskovali naše mesto Ljutomer in tudi posneli film, si lahko ogledate na spodnji povezavi

Kaj več o projektu pa lahko izveste na naslovu: http://www.sayhellototheworld.eu/si

Skupina Prleki
Vzgojiteljici: Nada Rajtman in Sonja Vencelj

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)