Letos smo prvič povabili dedke in babice v skupino, da se jim zahvalimo za vso njihovo pomoč, ljubezen  in potrpežljivost, ki jo nudijo otrokom. Dedek in babica sta pri vzgoji pomembna, saj otrokom nudita prijetne pogovore, jih bogatijo z znanjem, ki ga imajo.  Čeprav smo jih težko pričakovali, je v prostoru našega vrtca vladalo prisrčno vzdušje. Otroci so z navdušenjem spremljali prihode dedkov in babic ter se veselili srečanja z njimi. Predstavili smo se s kratkim programom. Ob koncu našega srečanja smo babice in dedke obdarili z darili, ki so jih izdelali otroci. Naše druženje je še nekaj časa potekalo ob prijetnem klepetu ob soku in pecivu ter nas skozi pogovor popeljalo nazaj v njihovo otroštvo in mladost, na katerega imajo lepe spomine.
Hvala vam za prijetno druženje in veselje, ki ste ga delili z nami v našem vrtcu.

Vzgojni tandem: Antonija in Romana

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)