Noč je minila zelo mirno, nikogar ni bilo slišati, saj smo prav vsi  lepo sladko  spali.  A  ponoči so imeli otroci obisk.  Ja, prav ste slišali. To smo izvedeli zjutraj – obiskale so nas Murske  vile,  ki so jih ves  čas  na  skrivaj  opazovale.  Ker  so nas  na  sprehodu slišale, da bomo za eno noč prespali v bližini njih, so se odločile, da malo pokukajo k nam.

Ja, res pogumno od nas,  saj smo  zaspali  brez  naših  mamic  in  atijev  in zato smo si  zaslužili  pohvalo,  mar ne?  In veste kaj? Murske  vile  so  nam  nastavile  potrdila  in   podarile  nekaj  sladkega, za  naš pogum.  In mi  smo  se  jih  seveda  nadvse razveselili. Nato smo se  vsi navdušeni in s še večjo motivacijo  vživeli v vlogo vil, petrov panov in gusarjev. V Marjanišču smo si ogledali  animirano  risanko  Petra  Pana  in  vil,  si  naredili  kostume za  vživljanje v junake in se pomerili v pravih gusarskih in vilinskih igrah  brez meja.  Naša pozitivna  doživetja smo  prenesli na risbe.  Ob vsem tem smo se med seboj  zabavali,  družili in okrepili naše prijateljske vezi. Preživeli smo dva čudovita dneva v zanimivem okolju, ki ga bodo otroci ponesli s seboj.

FOTO

Koordinatorka programa Vrtca v naravi: vzg. Antonija Podnar

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)