Pozdravljeni, dragi starši in skrbniki.

Skupina UMETNIKOV se Vam javljamo in Vam sporočamo, da smo danes obiskali Vrtec Stročja vas in tam opravili zaključek EKO nahrbtnika Zelena Žabica. Vrtci smo si med seboj izmenjali ideje za EKO dejavnosti, katere smo skupaj z našimi otroki izvajali v skupini tekom tega šolskega leta. Prisotni smo bili: Vrtec Ljutomer, Vrtec Stročja vas, Vrtec Cezanjevci, Vrtec Mala Nedelja, Vrtec Cven in Vrtec Veržej. Med seboj smo se pomešali in sodelovali tudi z vsemi ostalimi vrtci. Bili smo ponosni, da smo opravili daljšo pot do tja in tudi nazaj, tam pa imeli možnost kotičkov, dejavnosti in igre z drugimi otroci in vzgojiteljicami. Ob koncu prireditve nas je čakala tudi pogostitev (sok, suhi piškoti, napolitanke, jabolka,…).

Imeli smo se super in upamo na še več tovrstnih druženj, saj skupaj resnično uživamo.

Nekaj misli otrok naše skupine o današnjem druženju:

R: Lepo mi je bilo, ko smo vlili vodo notri tam, ki je bila umazana. Tepa je čista vun priteka.

G: Nejbolj všeč mi je bilo prečiščevanje vode.

T: Ka smo vidle druge otroke iz drugih vrtcof.

FOTO

 

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)