AKTUALNI DOGODKI V VRTCU LJUTOMER V MARCU 2014

 

Mesec februar se poslavlja. Na vrata trka marec ali sušec kot ga še vedno radi imenujemo. V tem mesecu se bo začela uradna pomlad. Veselimo se je tudi v našem vrtcu.  Lahko bomo več na soncu in prav sonce verjamemo, da bo pregnalo tudi prehladna in druga obolenja. Veliko zanimivega bomo počeli v vrtcu, še posebej pa se veselimo marčevskih srečanj družin po posameznih skupinah.

  

–          4.3.2014 – PUSTNO RAJANJE V VRTCU IN POHOD PO MESTU TER OBISK DOMA STAREJŠIH

–          13.3..2014 – ob 9. uri – ogled  predstave ČUDEŽNO ZDRAVILO v Domu kulture Ljutomer v okviru

            srečanja otroških gledaliških skupin.

–          IZVEDBA DRUGEGA TERMINA V OKVIRU PROJEKTA DNEVNIK POTOVANJ – 31.3. – 4.4.2014

–          21.3.2014 – VESELI PRIČAKAJMO POMLAD

–          27.3.2014 – OBISK SKUPINE OTROK V DOMU STAREJŠIH LJUTOMER

–          IZVAJANJE RAZLIČNIH EKSPERIMENTOV, SPOZNAVANJE VODNIH VIROV… – EKO VSEBINE

–          SREČANJE DRUŽIN V POSAMEZNIH SKUPINAH

–          31.3.- 4.4.2014 – VPIS OTROK ZA NOVO ŠOLSKO LETO

 

MAREC NAM NUDI TUDI ZANIMIVE VREMENSKE PREGOVORE:

Kar sušca zeleni, se rado posuši.

Tisto leto, ko v marcu grmi, lakote se bati ni.

Če je lepo na Jožefovo (19.3.), veselo bo srce kmetovo.

 

Potrudili se bomo za veselo in pestro dogajanje v vrtcu. Najpomembneje pa je, da bomo prisluhnili otroku, ga poskušali razumeti in mu dajali pozitivna sporočila za življenje. Vabljeni, da nas obiščete že pred uradnim vpisom otrok za novo šolsko leto. Radi bomo poklepetali z vami in vam pomagali pri vaših odločitvah.

 Dobrodošli!                                          

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)