Piki na počitnicah

V mesecu avgustu smo na vhodu A nadaljevali Pikijeve dogodivščine, saj je večina otrok že prišla z dopustov ali so ponovni šli na drug oddih. Knjige o Pikiju pisatelja Erica Hilla, so ravno pravšnje za prvo starostno obdobje. Kuža Piki je otroke zelo pritegnil, saj je zelo prikupen, zabaven in radoveden. Rad hodi na sprehode in se igra s prijatelji. Vse kar počne on, zanima tudi naše malčke. Večina otrok ima doma svojega kužka, ki zelo pozitivno vpliva na njihov socialni razvoj, se od njega nauči razumeti čustva in potrebe ter pripomore k hitrejšemu razvoju govora. Ker pa svojih hišnih ljubljenčkov niso prinesli od doma, so prinašali svoje pliškote. Za njih so skrbeli in počeli vse, kar počnemo tudi mi na počitnicah skupaj s svojim ljubljenčkom. Naredili smo si poligone, zanimive zabaviščne parke, saj nam je vreme v začetku avgusta ni bilo preveč naklonjeno. Si naredili kužka iz odpadne embalaže, ga peljali na sprehode in sladoled, skupaj ustvarjali in se zabavali. Trudili se smo, da bi jim vsak dan bil zanimiv in ostal v lepem spominu na počitniške dni.

Kaj vse smo počeli pa si poglejte v SLIKAH in v VIDEO posnetku.

Zadolžene za dejavnosti v mesecu avgustu: Antonija Podnar in Nada Rajtman

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)