Ta teden je bil zelo pester in razgiban. Otroci so imeli možnost prehajanja iz igralnice v igralnico in se igrati v pripravljenih kotičkih.

V ponedeljek so si otroci lahko izbrali igre in kotičke po lastni želja.  Naslednji dan smo otrokom pripravile naravoslovne dejavnosti, kjer so se poigrali z barvami, puščali sledi z vozili, mešali barve in se zabavali. Vrteška lutkovna skupina je pripravila lutkovno predstavo z naslovom ‘TRIJE PRAŠIČKI’, ki smo si jo lahko ogledali v sredo.

V četrtek smo si, v okviru prednostne naloge, ogledali poučno risanko ‘‘RADOVEDNI JAKA –  kaj imam pri pomladi najraje?” in se skupaj naučili novo FIT-ovo plesno igro ‘LEPO JE NA KMETIJI’. V tem času so nas obiskali predstavniki Občinske  uprave Ljutomer. Nato smo se razdelili po igralnicah, kjer so otroci že imeli pripravljene aktivnosti, v povezavi s pomladjo.

Teden smo zaključili z gibalnimi dejavnostmi na igrišču.

FOTO                                                               Vzgojni timi

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)