DAN ODPRTIH VRAT NA ODDELKU C

Na oddelku C je danes prav prijetno zadišalo. Odprli smo vsa vrata in otroke povabili iz ene igralnice v drugo. Pripravili smo različne dejavnosti, kjer se je vsak otrok lahko igral in družil s prijatelji. Pri Zmajčkih je potekalo gibanje na blazinah in na poligonu, pri Ribicah so otroci lahko ustvarjali z malimi ritmičnimi instrumenti, pri Sončkih so ustvarjali z glino. V garderobi oddelka nam je vzgojiteljica Nada spekla sladke miške, s katerimi so se otroci vmes posladkali. Uživali smo prav vsi in vam delček tega pošiljamo preko

FOTOGRAFIJ.

Če se želite tudi vi posladkati pa vam prilagamo tudi recept.

JOGURTOVE MIŠKE

1 navadni jogurt, 1 jajce, 1 vanili, 1 pecilni, 3 žlice sladkorja, 2 lončka moke, limonina lupina. Sestavine zmešamo in z žlico v vročem olju ocvremo kupčke, ki jih imenujemo miške.

DOBER TEK!                                                                                  VZGOJNI TIM ODDELKA C

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)