V skupini Raziskovalcev smo izvedli “Dan rolanja”. V okviru projekta Mali sonček smo preverjali spretnosti in veščine rolanja pri vseh otrocih. Starši so prijazno prinesli skupaj z otroki popolno opremo za rolanje in tako omogočili vsem otrokom v skupini, da se preizkusijo v tej zanimivi športni panogi. Otroci, ki niso nikoli rolali, so si danes upali izposoditi opremo od prijatelja in naredili prve zavoje na koleščkih.  Tako smo ponosno zalepili nalepke v knjižice Malega sončka in dobili obilo motivacije in volje za naprej. Vsem želim obilo volje in poguma za sončne poletne dni še naprej in pridno vadite – rolajte še naprej! Tudi odrasli… če padete, se preprosto poberete in greste naprej, naprej, naprej…, vztrajajte in uspelo vam bo!

FOTO                                                                         Vzgojiteljici: Nada in Sonja