DRUŽINSKI IZLET VRTCA LJUTOMER 

Že nekaj let organiziramo v mesecu juniju družinske izlete z namenom spoznavanja znamenitosti našega okolja. V torek, 10. junija  popoldne smo se odpravili na družinski izlet v živalski vrt Sikaluzoo v Boračevo. Vzdušje je bilo zelo prijetno. Poleg tega, da smo si ogledali živali v živalskem vrtu, so otroci uživali na igralih in seveda ob sladoledu. Uživali smo tudi odrasli, ne le ob ogledu številnih živali, ampak tudi ob medsebojnem druženju. Ni nas motila vročina, saj smo ponovno ugotovili, da je malo potrebno za veselje otrok. Zato smo sklenili, da bomo tudi v prihodnje organizirali podobne junijske družinske izlete.

 

                                                                                     Marija Pušenjak, ravnateljica

 

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)