IZLET Z BABICAMI IN DEDKI

Danes smo se kljub slabemu vremenu odpravili na izlet z avtobusom v Mursko Soboto. Čeprav smo želeli, da bi se odpeljali z vlakom, žal to ni bilo možno, saj so vse proge do nadaljnjega zaprte. Zato smo si na avtobusu pričarali sonce s pomočjo naših nasmejanih malčkov. Babicam in dedkom smo zapeli pesmice Dere sen jaz mali bija in Moj očka ima konjička dva ter se poigrali z bansom Moj klobuk ima tri luknje.  Skupaj smo se slikali pri lokomotivi,si ogledali železniško postajo, zapeli gibalno izštevanko Mi se z vlakom peljemo in okrepčali s sendviči, ki so jih imeli s sabo. 

Verjamem da so otroci uživali, saj nekateri se še sploh niso peljali z avtobusom. Doživetje je bilo prijetno in drugačno. Hvala vam dragi stari starši, da ste se odzvali našemu povabilu in se nam pridružili na našem potovanju.

FOTOGRAFIJE

Antonija in Stanka

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)