Na oddelku ‘B’ smo včeraj izvedli dan odprtih vrat. Osrednja tema je bila izmenjava med skupinami. Izmenjali smo nove pesmice, deklamacije ter plese iz nastopov. V igralnici graščakov smo se vse tri skupine zbrale in izmenično po posameznih točkah eni drugim nastopali.

Kot prvi so se predstavili graščaki s pesmico “Jaz pa nekaj novega mam” (prleška ljudska), eko ples Svet je pisan lep bogat nato mehurčki s pesmico Uspavanka za prleka, deklamacijo Ko bom velik in skupina muzikantje s pesmico Kuham, kuham kavico (S. Vinšek) in Jaz sem mala roža.

Med seboj smo se po izvedeni točki večkrat menjavali glede na interes in koncentracijo otrok. Na koncu smo se še vsi posladkali z dobrotami in analizirali današnje druženje.

Kot so povedali otroci smo uživali vsi, saj so se vsi potrudili in zelo suvereno nastopali in se nagrajevali z bučnimi aplavzi.

FOTO

Vzgojni tandemi oddelka B

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)