Danes, na Miklavževo, prvi dobri mož ni  obiskal samo otrok, ampak nas je prav vse obdaril z zasneženo zimsko idilo, ki je naši tradicionalni čajanki dala še posebno  kuliso. Znova nam je pred vrtcem uspelo združiti korak in popeljati našo tradicionalno čajanko v središče našega malega mesta. Kljub hladnemu večeru, nas je vodila dobra volja, grele so nas prijazne misli in povezanost s starši  ter Občino Ljutomer. Predali smo se igri Božične lučke in Čarobnega Tona, ki sta skupaj z našimi odličnimi pevci zapela božične melodije. Le-te so bile uvod k slavnostnemu prižigu božičnih luči in otvoritvi drsališča, ki bo vsem otrokom popestril dolge zimske popoldneve.

Naše druženje se seveda nikoli ne konča brez sladkih dobrot. Tako je tudi danes, dišalo po cimetu, čokoladi, čaju in marmeladi iz pod rok staršev in vrtčevskih kuharic.

Za praznično čaroben večer se zahvaljujemo vsem, ki so s kakršnimkoli doprinosom izrazili voljo, da ohranjamo tradicijo, ki nas krepi.

VIDEO

FOTO

Kolektiv Vrtca Ljutomer

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)