Še malo in kmalu bo naših počitnic konec. Nekateri so se že vrnili iz počitnic in veseli od navdušenja pripovedujejo o svojih doživetjih. Spet drugi pa komaj čakajo, da izkusijo dogodivščine, ki jih bodo doživeli, pa naj bo to doma, na morju, v hribih ali v vrtcu. Slednji pa uživamo ob Pikijevih raznolikih poletnih dejavnostih, ki jih izvajamo v senci na naši vrtčevski terasi. Vsak dan nam Piki pripravi različne materiale, katere preizkušamo in se z njimi igramo. Ogledovali smo si razglednice, katere so nam pisali prijatelji, se pogovarjali o zaščiti pred soncem, spoznavali morski svet in ga tudi likovno upodobili ter veliko peli in plesali. Seveda pa nismo pozabili na vodne dogodivščine, ki jih v teh toplih dneh ne manjka.

Želimo, da tudi vi  izkoristite zadnje sončne žarke.

FOTO

Vzgojni tim oddelka A

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)