PUSTNE ŠEME PRI BIBAH

PUSTNE DEJAVNOSTI PRI BIBAH

Končno je prišel norčavi čas pusta, ki se ga razveselijo vsi otroci in se za nekaj časa spremenijo v kar želijo. Tudi pri najmlajših v vrtcu smo se čez cel mesec februar pripravljali na pustni čas, da bi otrokom približali maske in s tem odpravili nepotreben strah pred neznanim. Tako smo se oblačili v pustne kostume in spoznavali določene pustne šeme, katere so se z nami igrale. Veliko smo plesali s pomočjo različnih pripomočkov in prepevali pesmi ob spremljavi na glasbila, ki smo si jih naredili sami. Tudi likovno smo ustvarjali, se pogovarjali in opazovali šeme preko avdio-vizualnih sredstev. Pri vseh dejavnostih smo se veliko smejali in zabavali.

SLIKE

Vzgojiteljici Antonija Podnar in Romana Pintarič

(Skupno 657 obiskov, današnjih obiskov 1)