V Vrtcu Ljutomer smo danes pripravili  zaključno slovesnost za otroke, ki gredo v šolo, njihove starše, dedke, babice…

Bila je prisrčna slovesnost, na kateri so vsi  otroci, ki se poslavljajo  od vrtca, zapeli najprej himno vrtca Lotmerške čebelice. Sledil je nagovor in zahvala ravnateljice Marije Pušenjak. Nato so se v zanimivem nastopu predstavile  posamezne skupine, posebno pa je bil veličasten zadnji plesni nastop vseh otrok z naslovom CICI MATURANTI.

Po nastopu so vsi otroci prejeli spominska darila vrtca, različna priznanja  in pozornosti za sodelovanje v projektu Pasavček in Dnevnik potovanj.

Uradnemu delu je sledilo druženje ob sladkih dobrotah, kavici in soku.

Vsem otrokom in njihovim staršem želimo veliko veselja in poguma v šoli. Pospremijo naj jih lepi spomini na čas, ki smo ga skupaj preživeli v vrtcu.

Marija Pušenjak, ravnateljica

Nekaj utrinkov si lahko ogledate na naslednjih FOTOGRAFIJAH.