Kljub nestabilnemu poletju nam v vrtcu nikoli ne zmanjka dobre volje, idej in priložnosti za raziskovanje. Otroška domišljija, energija in doživetja s počitnic popestrijo naš vsak dan, ki ga nadgradimo še z ustvarjalnimi in kreativnimi dejavnostmi. Navdušenje po raziskovanju narave in igri z nestrukturiranimi materiali je v nas prebudil Kekec, lik vsem  nam priljubljenega slovenskega filma, ki mu prav tako nikoli ni zmanjkalo energije in otroške navihanosti. Z veseljem se udeležujemo  delavnic v okviru Splošne knjižnice Ljutomer, ki v tem času neutrudno pripravlja dejavnosti za otroke. Sledimo njihovim poučnim vsebinam, na temo zelene pismenosti, namenjene spoznavanju rastlinstva in narave ter jih v vrtcu nadgrajujemo in dodajamo svoje. Do konca počitnic nas čaka še veliko zanimivih in razburljivih dogodivščin, ki nas bodo pospremile v prve jesenske dni.

Zapisala Ksenja Kosi Viher

Foto utrinki

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)