POLETNO DOGAJANJE V VRTCU V AVGUSTU

Na naši spletni strani si lahko ogledate julijske utrinke dejavnosti. Kljub vročini je bilo pestro in zanimivo dogajanje. Potrudili se bomo, da bodo tudi avgustovske dejavnosti v vrtcu sproščene in vesele. Spremljali bomo JURI MURIJA NA OTOKU MADAGASKAR ter GUSARJA, KI BO ISKAL ZAKLAD.

Verjemite, da bodo pustolovščine Juri Murija in Gusarja navdušile otroke.

Tisti, ki ste na novo vpisali otroke vabljeni, da nas obiščete, posebej še po 15. avgustu.

Obvestila, v katero skupino je vaš otrok razvrščen, boste prejeli v začetku avgusta. Če vam kar koli ne bo jasno, nas pokličite.

Za otroke je zanimiv tudi program ob 59. občinskem prazniku. Poglejte program in se udeležite posebnih predstav in delavnic za otroke.

V avgustu bosta odprta oddelek A in C centralnega vrtca na Fulneški ulici 5.

ZA ANIMACIJO IN POPESTRITEV POLETNEGA DOGAJANJA V NAŠEM VRTCU BODO POSKRBELE NAŠE VZGOJITELJICE, KI SO  ZA TA MESEC PRIPRAVILE:

* ODDELEK AZ GUSARJEM DO ZAKLADA

* ODDELEKCJURI MURI NA OTOKU MADAGASKAR V AFRIKI

Želimo, da vam preostanek poletja mine ob zanimivem druženju, odkrivanju lepot narave ali v domiselni skupni igri.