Za naslovnico prispevkaKer se v skupini MUZIKANTOV trenutno pogovarjamo o družini, nas je danes obiskala Teotova mamica, ki pričakujejo novega družinskega člana. Otrokom je na kratko opisala in razložila, kako se dojenček razvija v njenem trebuhu. Za lažjo predstavo je otrokom pokazala Teotove ultrazvočne in 3D posnetke. Negovanje in skrb za novorojenčka je pokazala z igračo dojenčka in vsemi potrebnimi pripomočki (kako se ga kopa, briše, povija, oblači, s čim se ga hrani,…). Otroci so ji prisluhnili in ji zastavljali vprašanja, kar jih je zanimalo. Ob koncu srečanja so mamico lahko potipali po trebuhu in ga pobožali. V zahvalo za njen trud smo ji zapeli pesmico.

“Ko pa bo novorojenček že dovolj velik, vas bova obiskala skupaj” nam je na koncu obljubila Teotova mamica.

Valerija in Marjana