Skupaj smo že težko pričakovali toplo vreme in s tem tudi prvo opazovanje na prostem. Otroci so opazili prve spomladanske znanilce in živali. Vse kar smo opazili smo vključili v naše dejavnosti, pri tem pa vključevali vsa čutila. Seznanili smo se z novimi pomladnimi pesmicami, se likovno izražali in gibalno uprizarjali živali. Veliko časa smo namenili dejavnostim, ki so se navezovala na družino. Otroci so v vrtec prinašali fotografije svoje družine in jih vsakodnevno opazovali, se o njih pogovarjali. Vživljali smo se v vlogo družinskih članov in spoznavali igro mehanika, kuharja, vrtnarja in čistilca. Otroci so radi posegali po materialih od doma in pri tem zelo uživali. V sredo, 29.3.2017 pa smo v našo igralnico povabili starše ob praznovanju materinskega dne in se skupaj z njimi poigrali v plesnih in sprostitvenih igrah. Preživeli smo prijetno popoldne, ki nas je še bolj med seboj zbližalo.

SLIKE DEJAVNOSTI

Vzgojni tandem: Antonija in Romana

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)