DAN ODPRTIH VRAT NA ODDELKU ‘B’

Ker je bilo danes v vrtcu bolj praznično vzdušje – bil je dan tradicionalnega slovenskega zajtrka – smo pedagoške delavke načrtovale še ‘DAN ODPRTIH VRAT’, da se otroci malo skupaj družijo in poigrajo.  Ta teden je bil tudi poudarek na slovensko pridelani hrani, zato smo v eni igralnici iz medenega testa oblikovali kroglice, jih spekli in se z njimi posladkali pri kosilu. V drugi igralnici so otroci imeli možnost si izdelati naprstno lutko čebelico – kranjsko sivko iz valovite lepenke. V tretji igralnici pa je bila v ospredju glasba in ples v čebeljih kostumih. Otroci so prehajali iz igralnice v igralnico, se vključevali v ponujene dejavnosti in pri tem neizmerno uživali. Za zaključek smo si pogledali še risanko ‘Čebelico Maja’.

 

Vzgojiteljica Valerija Tretinjak

Galerija slik…

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)