Danes je bil poseben dan za vse ženske, punce, sestre, tete….zato smo se tudi v vrtcu o tem veliko pogovarjali.
Fantje v skupini Raziskovalcev so poskrbeli za prijetno presenečenje svojih prijateljic, saj so jim pripravili prav poseben, svečan pogrinjek ob kosilu. Najprej so jim zapeli Vse najboljše drage punce in jih povabili v igralnico, kjer so jih na mizi pričakale vaze z rožicami, rdeči prtički s sladkim presenečenjem. Za piko na i, pa so imele punce možnost izbrati svoj sedež, kjerkoli so si ga izbrale. Bile so zadovoljne in več kot le srečne, saj jim je ugajalo, da jih nekdo lepo preseneti.
Želimo si, da bi bilo več takih dni in posebej pomembno je to, da si to hvaležnost in pozornost vrnemo…, torej punce presenetijo fante. To si velja zapomniti…, so rekli fantje.
FOTO

Vzgojni tandem Nada in Sonja

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)