V torek, 17.5.2016 je vrtec organiziral družinski pohod, ki je postal že tradicionalen za ta mesec. Zbrali smo se pred vrtcem, od koder smo startali. Pot nas je vodila na Mestni breg ali Jurševko, kjer smo se ustavili na igrišču. Ker so se otroci po daljšem vzpenjanju na breg utrudili, je sledil krajši počitek. Okrepčali so se z napitkom in sendvičem, ki so jih ponesli s seboj v nahrbtniku. Sledila je vodena dejavnost z igralnim padalom, v kateri so otroci neizmerno uživali.

Po končani igri smo se vsi osvežili še z jabolkami in vodo. Otroci so se lahko prosto igrali, se lovili, preizkusili igrala, risali s kredami po ploščadi, starši pa se med sabo družili in malo poklepetali.

                                                                                   Valerija Tretinjak

Utrinki s pohoda

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)