Družina je najpomembnejši dejavnik uspešne vzgoje in zdravega načina življenja otroka.  V vzpodbudnem okolju otrok pridobi prve pomembne izkušnje za življenje.  Družina je tista, ki otroku daje ljubezen, pohvalo in varnost. Mesec marec smo, zato v oddelku Čebel posvetili družini. Nekaj staršev nam je v tem času predstavilo svoj hobi in poklic zato se jim še enkrat zahvaljujemo za lep dopoldan. Skozi ves mesec smo spoznavali sebe in svojo družino, se pogovarjali o mamicah, očkih, bratcih in sestricah. Vključevali smo se v različne dejavnosti zajete v vseh področjih –  pripovedovali o svojih dogodivščinah v družini, prinašali so fotografije svoje družine, se vživljali v vlogo mamic in očetov (igrali z gospodinjskimi deli in z tehničnimi opravili), likovno ustvarjali, plesali in peli, spoznavali pa tudi živalske družine. Zato smo se odločili, da bomo plesno dramatizacijo z naslovom Juha, ki iz buč se skuha, predstavili svojim staršem ob družinskem srečanju, ki smo ga imeli 28.3.2018. Pripravili smo jim kratek program plesov in pesmic za zahvalo ob njihovi skrbi, potrpežljivosti in za vso ljubezen, ki nam ga nudijo. Hvala dragi starši za vso vašo zaupanje in razumevanje.

FOTO

Vzgojni tandem: Antonija in Romana

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)