Prvi šolski dan in z njim mesec oktober je tudi za nas otroke skupine Igralčki hitro minil. Selitev v novo igralnico, raziskovanja kotičkov, materialov, igrač… in ponovna združitev nas je dodobra zaposlila. Ob vsem tem smo ustvarjali na likovnem področju, muzicirali in se spoznavali z novimi pesmicami, ustvarjali nove dogovore za skupino. Veliko dela smo imeli z izbiro imena skupine, saj je bilo slovo od prejšnjega kar težko. Z asociacijami smo usvajali nova znanja. Iskali podobnosti med zebro, prehodom za pešce in se učili pravil obnašanja kot udeleženci v prometu. Topli septembrski dnevi so nam omogočili veliko raznolikega gibanja na prostem: v peskovniku, igralih, z rekviziti. Zelo všeč pa nam je bil Dan mobilnosti. Imeli smo možnost vožnje s skiroji, poganjalci, rikšami, hojo z hoduljami. Na to temo smo izdelali skupinski plakat in tako ponovno prišli do enakega zaključka, da se otroci radi gibamo.

Igralčki s Simono in Melanijo.

FOTO

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)