Na beli list otroštva rišemo skupaj – popoldan veselja in igre

Kljub oblačnemu vremenu nas je na kostanjevem pikniku grela toplina smeha, igre in dobrot. Otroci so uživali v raznolikih dejavnostih, ki so popoldan spremenile v pravo doživetje.

Gibalni kotiček je poskrbel za živahnost, kjer so otroci skozi igre sprostili svojo energijo, medtem ko so v glasbenem kotičku peli in igrali na preprosta glasbila. Poslikava obraza je vsem pričarala nasmehe, saj so otroci postali pravljična bitja in junaki svojih sanj.

Sladki kotiček z dišečimi pečenimi kostanji in palačinkami je pritegnil vse, od najmlajših do odraslih, in pričaral pravi jesenski užitek.

Hvala vsem za udeležbo in za to, da smo skupaj popisali beli list otroštva s čudovitimi spomini in nepozabnimi trenutki.

Ksenija Žuman, ravnateljica