Kako hitro čas beži. Komaj smo prestopili prag v novo vrtčevsko leto in se zbrali v naši za nas čisto novi igralnici na Ormoški 21, že je minil prvi mesec. Začeli smo spletati nove vezi, saj se nam je pridružilo pet novincev. Otroci so vsak dan posebej doživljali malo drugače. Ob veliko smeha, zabave, norčij, spoznavanj in navajanj na novo okolje, so se pojavile tudi prve stiske, žalosti, nesoglasja. Merili smo moči, se med sabo spoznavali postavljali pravila, sklepali dogovore in kompromise. Potrebno je bilo spet sprejeti to, da sta vzgojiteljici »glavni«, kar je pri nekaterih povzročilo nekaj nelagodja. Ker pa smo sledili cilju, da se med seboj spoštujemo in smo predvsem prijatelji, smo uredili tudi to. Tako vam z veseljem sporočamo, da smo skupina nadobudnih otrok z vzgojiteljicama, ki smo pripravljeni raziskovati svet in postaviti igro na prvo mesto. Kaj vse smo počeli prvi mesec, pa si oglejte v foto utrinkih.

Zapisala: Melanija Zalaznik