Kot vsako leto, v vrtcu Ljutomer organiziramo v mesecu juniju likovno kolonijo, smo se tudi letos odpravili na Ranč Jureš v Babince. Zbralo se nas je iz 11 vrtcev, po 1 mentor in 2 otroka. Ambient pri Jureševih je bil čudovito likovno spodbudno okolje, kjer so otroci ves dopoldan lahko nemoteno ustvarjali. Z nami je bila ves čas tudi gospa Tadeja Ozmec, ki nam je pomagala pri strokovnosti in nas tudi opazovala. Na koncu je ob razstavi otrokom namenila veliko spodbudnih besed za nadaljnje ustvarjanje. Imeli smo se lepo, ob koncu so nas obiskale ravnateljice vrtcev, šol, vodje vrtcev in nas pohvalile ob izdelkih.

Otroci so se razveselili majhne pozornosti, ki so jo dobili v dar, izdelke pa so z največjim veseljem odnesli domov.
Veselimo se naše 20.kolonije prihodnje leto.

FOTO

Koordinatorka kolonije: Nada Rajtman

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)