V našem vrtcu  v okviru likovnega krožka otroci tudi letos sodelujejo na različnih likovnih natečajih.
Pred kratkim smo bili izbrani na natečaju ljubljanskih mlekarn, saj le-te letos praznujejo 60.let. Imeli smo srečo, saj je strokovna komisija izbrala predlog za krasitev tetrapak embalaže mleka našo likovnico Hano Vinter iz skupine  Prlekov. Njena kreacija je bila razstavljena 26.1.2017 v Ljubljani v muzeju, kjer je Hana sodelovala na prireditvi skupaj s svojo družino. Iskrene čestitke Hani in še naprej veliko ustvarjanja.

O jubileju slovenskih mlekarn si lahko ogledate na spodnji povezavi:

http://www.l-m.si/sl/mlekarske-novice/novice/mi-pa-letos-praznujemo-1643524.html

FOTO                                                                                         Mentorici: Nada Rajtman, Stanka Kosi

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)