naše dlani (2)

V skupini Raziskovalcev smo letos vključeni v mednarodni projekt Pomahajmo v svet, kjer sodelujemo z vrtcem Beretinec, blizu Varaždina na Hrvaškem. Cilj projekta je spoznavanje novih držav, prijateljev preko internetne povezave Skype, kjer se otroci preko videoklica pogovarjajo, spoznavajo in učijo. Projekt je zasnovan na petih temah otroške dlani, pet prstov, kjer spoznavajo sebe, družino, vrtec, mesto, državo. Na koncu projekta si lahko vrtec pridobi naziv Strpen vrtec.
V naši skupini smo doslej opravili dejavnosti dveh prstov ter se naučili himno projekta v slovenščini in angleščini, kjer nam je pomagala tudi gospa Liljana Kerčmar, ki poučuje angleščino. Več o projektu in naših izvedenih dejavnostih, si lahko ogledate na spodnji povezavi:
Novičke

Nada Rajtman in Sonja Vencelj

 

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)