Danes  smo  se  v skupini  Prlekov iz  vrtca Ljutomer  odpravili na  občino,  na obisk  k  županji  mag. Olgi Karba. V  okviru  našega mednarodnega projekta Pomahajmo v svet, letos sodelujemo z  vrtcem  iz  Litve  in  trenutno  raziskujemo  naše  mesto  Ljutomer. Obisk gospe  županje  je bil  samo še  zaključek  celote o  Ljutomeru,  saj  so se  v tem  mesecu  otroci  ogromno  naučili  o  mestu, v katerem jih večina tudi živi. Županji smo podarili umetniško sliko Ljutomera, ki jo je narisala naša Prlečka v skupini, ko  smo prav vsi  slikali  mesto.  Ostale  slike  bomo  poslali  na  natečaj  Mestne knjižnice Ljutomer,  ki  nas letos prav tako  vabi  k  sodelovanju.  Naš obisk je bil sproščen in poučen in mnogi ga bomo ohranili še dolgo v spominu.

FOTO                 Vzgojiteljici: Nada Rajtman in Sonja Vencelj

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)