V četrtek, 25.1.2018 je potekala v Domu kulture Ljutomer 48. razglasitev najboljših športnikov Športne zveze Ljutomer v letu 2017 in razglasitev Športnika leta pod okriljem Športne zveze Ljutomer, Občine Ljutomer in Občine Veržej.

Med dobitniki posebnih priznanj Športne zveze Ljutomer je bil tudi Vrtec Ljutomer za dosežke na športnem področju v šolskem letu 2016/2017, kot dobitnik zlatega priznanja  »Naj športni vrtec«.

V Vrtcu Ljutomer posvetimo gibanju veliko pozornosti saj je to otrokova primarna potreba. Med vsakodnevne dejavnosti spada tudi jutranje razgibavanje, gibalna minutka in vadbena ura. Otrokom poskušamo gibanje približati skozi igro.

V  imenu otrok in  zaposlenih se zahvaljujemo Športni zvezi Ljutomer, Občini Ljutomer in Občini Veržej za podelitev priznanja.

FOTO

Zapisala: Ksenija Žuman, ravnateljica

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)