Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Vrtec Ljutomer je bil v letu 2017 na javnem razpisu izbran za izvajanje projekta »PRVA ZAPOSLITEV:  POMOČNIK VZGOJITELJA SEM 2017 – 2018«

Cilj javnega razpisa je bil zaposlitev 240 pomočnikov vzgojiteljev začetnikov za čas petih mesecev v različnih obdobjih, in sicer na projektnem delovnem mestu pomočnika vzgojitelja v vrtcih, šolah in zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami. Kandidat bo z zaposlitvijo dobil možnost ustreznega usposabljanja za pridobitev polne poklicne kvalifikacije. Usposablja se za samostojno delo kot pomočnik vzgojitelja.

Prva kandidatka, izbrana na razpisu opravlja delo v enoti na Ormoški cesti 21 in v centralnem vrtcu na Fulneški ulici 5 , kjer bo v skladu z razpisom zaposlena do konca januarja 2018.

Druga kandidatka, izbrana na razpisu opravlja delo v enoti na Ormoški cesti 21 in v centralnem vrtcu na Fulneški ulici 5 , kjer bo v skladu z razpisom zaposlena do konca maja 2018.

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)