Šolsko leto se zaključuje, aktivnost otrok v skupini Raziskovalcev pa se zadnje dni junija stopnjuje. Veliko dejavnosti izvajamo skupaj z otroki in njihovimi starši. Štejemo zadnje skupne dni in se imamo lepo. Na prvi poletni dan, smo se odpravili na ogled vrtnega centra Fajn tim. Tam smo našli polno znanih sadik, rož, drevesnic….rastlin. Otroci kar veliko poznajo in jih tudi poimenujejo, ker pa smo raziskovalci, smo vprašali vse, kar nas je zanimalo. Ob koncu srečanja smo se odžejali in posladkali.  Za domov pa je vsak otrok lahko odnesel čisto svojo jagodo, za katero bo skrbel. V sredo, 22.6.2016, pa smo si ogledali salon pohištva SENPO. Ogledali smo si pohištveni salon, kjer si lahko kupimo vse, kar nam ponujajo. Otrokom je bilo tako všeč, da bi kar živeli tam. Izbrali so si vsak svoj stol, na katerem so sedeli, v skladišču pa so poskusili z izvijačem zavijati vijak. Celotno skupino pa je dvignil viličar in smo ugotovili, da nismo tako težki in da stroji zmorejo vse. Imeli smo se zelo lepo, zato hvala staršem, da so nas povabili in z nami delili svoje službene dejavnosti.

FOTO     Vzgojni tandem: Nada in Sonja

 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)