Danes so se otroci skupin ČEBELIC in VELIKIH PEDENJPEDOV poslovili od vrtca, kar je bil za vse prisotne ganljiv in poseben trenutek. Otroci so v vrtcu preživeli nepozabne trenutke, se igrali, učili in stkali prva prijateljstva. Poslovili so se od svojih najljubših igrač, prijateljev, vzgojiteljev, kuharic in vseh tistih, ki smo jih v vrtcu spremljali na njihovi poti rasti in učenja. Vzgojitelji smo s ponosom in kančkom žalosti izpustili  te majhne ročice, saj vemo, da smo otrokom skupaj s starši dali trdne temelje za nadaljnjo pot. Glasen žvižg, je danes odmeval po Ljutomeru, otroci pa so pogumno stopali naprej, pripravljeni na nove izzive, ki jih čakajo v šoli. Vsak otrok je prejel majhno darilo v spomin na leta, preživeta v vrtcu. Slovo od vrtca ni bilo lahko, a otroci so polni pričakovanj in veselja torej vstopili v novo obdobje svojega življenja.

SREČNO!

FOTO

Zapisala: Ksenja Kosi Viher

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)