Prvi teden v mesecu aprilu je teden odprtih vrat, kjer lahko zunanji otroci in starši spoznajo delo in igro v vrtcu, prav tako pa v začetku meseca septembra na široko odpremo vrata vsem staršem, ki postopno uvajajo svojega otroka v sistem skupinskega varstva in vzgoje otrok. Ta teden smo se z vzgojnim timom sestali in načrtovali tematske dejavnosti za vsak dan posebej. Otroci so lahko prehajali iz igralnice v igralnico in se posluževali dejavnostim, ki so jim bile na voljo. Takrat se še posebej povežemo po tri skupine posameznih oddelkov, da se otroci navadijo na novo okolje in spoznajo vzgojni tim. V ponedeljek smo imeli obarvane dejavnosti na temo umetnost, kjer smo muzicirali, plesali in se likovno izražali. V torek smo se posluževali najbolj zanimivih igrač po skupinah, kjer so otroci lahko ustvarjali in gradili. V sredo smo si ogledali lutkovno predstavo naših vzgojiteljic in pri tem doživljali zgodbo. V četrtek smo se posvetili naravoslovnim dejavnostim, kjer smo raziskovali odpadno embalažo. V petek pa smo se pogovarjali o svetovnem dnevu zdravja in namenili čez cel dan poudarek gibanju in uživanju sadnih krožnikov. Vzdušje čez teden je bilo zelo sproščeno, otroci so se med seboj bolje spoznali in sprejeli druge igralnice.

OGLED SLIK

Vzgojni tim oddelka A

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)